arama

2019 Marjinal Kısa Saç Modelleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İlay DUYAN
  • Oyla
    Loading...

2019 yılına adım attığımız bu günlerde yıl içerisinde göreceğimiz trendler kendini belli etmeye başladı bile. Bunlardan şüphesiz ki en çarpıcı olanı marjinal kısa saç modelleri. Birbirinden güzel renklerle bu yılın en iddialı çıkışı kısa saç modellerini gelin birlikte inceleyelim.

Beyazın Asaleti

Bu sene de beyaz ve beyaza yakın açık sarı renkte saçlar çok moda. Özellikle bu renk kısa saç ile tercih edildiğinde oldukça iddialı.

Maskülen Sevenlere

Renkli saçların kadınlara çok yakıştığı aşikar. Maskülen tarz seven kadınlarda renkli ve kısa saçlar oldukça orijinal duruyor. Mor tonlar ise tercih edilen renklerin başında geliyor.

Rose Tonların Mükemmelliği

Rose gold saçlar son birkaç senedir yükselişe geçmiş durumda. Uzun saç ve kısa saç farketmeksizin özellikle açık tenliyseniz rose gold saç rengine mutlaka bir şans vermelisiniz.

Tabi Ki Pembe!

Marjinal tarz seven kadınların hayatlarının mutlaka bir döneminde tercih ettiği pembe saç tonları kısa saç modeliyle tercih edildiğinde sizce de mükemmel değil mi?

Gökyüzü Mavisi

Mavi saçlar sizce de aşık olunası değil mi? (Editör kişisel yorum: Hayatımın bir döneminde ben de mavi saç kullanmış biri olarak mavi saçlara aşığım :)) ) Kısa saçlarda da oldukça dikkat çekici bir tercih olacaktır.

Değişmeyen Moda: Platin

Kadınların tercih ettiği saç renkleri listesine baktığımızda platin tonlar oldukça yukarda olacaktır. Siz de klasik sevenlerden iseniz platin kısa saç modeli tam sizin için olacaktır.