arama

2019 Trend Saç Renkleri

2019 Trend Saç Renkleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buse Özbey
  • Oyla
    Loading...

2019 Trend Saç Renkleri

Yeni yıla gireli birkaç hafta olmasına karşılık kadınlar internet üzerinden bu yılın saç renkleri nasıl olacak? sorusuna cevap aramaya başladı bile… Özellikle kadınların saçlarına önem vermesi ve modaya ayak uydurması nedeni ile şimdiden renk tonları belli olmaya başladı. Peki 2019 trend saç renkleri arasında bu yıl hangi renkler moda? Görünen o ki 2019’da birbirinden iddialı saç renkleri ile karşılaşmamız mümkün.

2019 Trend Saç Renkleri

2019 Yılında Denemeniz Gereken Saç Renkleri Nelerdir?

2019 trend saç renkleri arasında ilk sırada canlı mercan rengi dikkat çekiyor. Görünümü ve kullanımı açısından oldukça iddialı olan bu renk ile tüm bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. Özellikle Beyonce’nin sıklıkla tercih ettiği sarı – karamel tonu da 2019 trend saç renkleri arasında yerini aldı. Yaz aylarında bronz ten ile kullanıldığında harika bir uyum içerisinde olmanız mümkün.

2019 Trend Saç Renkleri

Koyu saç renginden asla vazgeçmem kolay olmaz diyorsanız sakın üzülmeyin. 2019 trend saç renkleri arasında koyu sıcak kahve rengi de oldukça popüler olacak. Dilerseniz saç aralarına ışıltılar da ekleterek farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

2019 Trend Saç Renkleri

Sarının en iddialı tonları arasında yer alan platin rengi de 2019 trend saç renkleri arasına girdi. Ancak platin saç rengini tercih edecekseniz çok fazla bakım gerektirdiği konusunu da göz ardı etmemenizde fayda var. Platin renginin güzelliği için yine de buna değer diyorsanız hiç zaman kaybetmeden saçlarınızı bu renge alıştırmaya başlayın.