arama

Birbirinden yaratıcı 10 farklı sevgililer günü fikri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İlay DUYAN
  • Oyla
    Loading...

Sevgililer gününün yaklaştığı bu günlerde herkesin aklında tek bir soru: sevgilime nasıl mutlu etmeliyim. Birbirinden yaratıcı sevgililer günü fikirleriyle artık aşkınız çok daha güçlü!

1-Aşkını duvara kazı 

Sevgilinin ve senin fotoğraflarından oluşan kalp şeklinde bir duvar panosu sevgilinin gözünden kalpler çıkaracak.


2-Aşk kırmızısı balonlar 

İçine helyum doldurduğunuz ve uçlarına sevgiliniz ile fotoğraflarınızı astığınız kırmızı balonlar aşkınızı tazeleyecek. 


3-Sevgilinize sinemada kendi filminizi izletin!

Üstün yetenekleri kullanma vakti. Evet, çılgınca ama bir o kadar da etkileyici bir sürprizle karşınızdayız.   En yakın arkadaşlarınız ve bir sinema salonuyla anlaşın. Film başlamadan önce onlara verdiğiniz küçük filmi sevgilinize izlettirin. Bittiğinde en yakın arkadaşlarınızın alkışları eşliğinde sevgiliniz mutluluk gözyaşlarını tutamayacaktır. 

4-Ona yemek yapın

Erkekler gibi kadınların da kalbine giden yol midesinden geçebilir.Sevgilinizin en sevdiği yemeği ona kendi ellerinizle hazırlayın. Kokulu mumlarla süslediğiniz romantik bir odada yine kendi ellerinizle servis edin. Tercihen kırmızı şarap bu özel geceye mükemmel uyum sağlayacaktır.  Not: Bu fikri lütfen daha önce yemek yapma deneyiminiz varsa yapınız. Birtanecik sevgilinizin zehirlenmesini istemeyiz. 🙂


5-Kara kalem aşkına!

Sevgiliniz ve sizin en sevdiğiniz fotoğrafınızı bir ressama çizdirin. Onun hakkında hissettiklerinizi de yazıp bir aşk dosyası hazırlayın ve sevgilinizin mutluluğunu seyredin.


6-Mesafeler aşka engel değil!

Eğer sevgilinizle farklı şehirlerdeyseniz onu şaşırtabilirsiniz. Çiçek sepeti ile veya sevgilinizin evinin yakınındaki bir çiçekçiyle anlaşıp sevgilinize gönderdiğiniz çiçekler ve aşkınızı anlatan minik notlar sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi bir kere daha kanıtlayacak nitelikte. 

7-Aşkınızı notlarla anlatın

Eğer sevgilinizin evine girme imkanınız varsa ona minik bir oyun hazırlayın. Kapı girişinden itibaren onu yönlendiren notlar hem sevgilinizi eğlendirecek hem de çok mutlu edecektir. Bu yönlendirmeli notların en sonunda da ya bir hediye ya da onu ne kadar sevdiğinizi anlatan bir pano mükemmel bir final olacaktır. 

8-Günlük şeklinde bir fotoğraf albümü

Sevgilinizle en sevdiğiniz fotoğraflarınızı çıkarttırın. Onun beğeneceğini düşündüğünüz bir defterin sol sayfasına fotoğraf sağ sayfasına ise fotoğraf hakkında hissettiklerinizi yazın. 


9-Seni seviyorum demenin en güzel hali!

Daha önceden çekildiğiniz ve sırasıyla bakıldığında seni seviyorum yazısı oluşturan fotoğraflarınızı belki bir kutu çikolata eşliğinde (hayal gücünüze kalmış)  sevgilinize verin. Sevgiliniz mutluluktan havalara uçacaktır.