arama

Bu 6 ahşap duvar süsü ile evinize cazibe ekleyin

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İlay DUYAN
  • Oyla
    Loading...

Ahşap ev dekorasyonunda kullanıldığında harikalar yaratıyor. Özellikle duvarlarda kullanıldığında…İşte bu 6 duvar süsüyle evinizin havasını değiştirin.

1-Ahşap pencere çerçevelerini değerlendirin

Sade bir oturma odasına ahşap ve tahta detaylar eklendiğinde nazikçe tuhaf bir çekicilik katıyor. Aynalar her zaman odaya derinlik sağlar. Aynaları tahta pencere çerçeveleriyle kombinleyerek değerlendirmek mükemmel olacaktır. 

2-Parlayan kavanoz ışıltıları

Duvara asılan ışıltılı kavanozlar ışıklandırmak istediğiniz bir alan için mükemmel bir detay olabilir.  Özellikle kitaplık gibi alanların yakınında bir tekli koltuk ile mükemmel bir okuma köşesinin en nadide parçası şüphesiz bu kavanozlar olacaktır. 

3-Ahşap mutfak panoları 

Bu parçalar herhangi bir alana arkadaşça ve sıcak bir görünüm verme yeteneğine sahip.  Zarif dallarla perçinlendiğinde en kahkahalı sohbetlerin mimari olmaya aday. 


4-Yel değirmeninin muhteşem ruhu

Bir çiftlik teçhizatını iç dizaynda kullanmak son zamanlarda oldukça moda. Bu bir tekerlek veya yel değirmeni olabilir. Bir tekerlek içerisinde bulunan boşluklar sayesinde mükemmel bir fotoğraf köşesi de olabilir veya ayna ile kullanıldığında evinize derinlik kazandıracaktır.

 

5- Aşkın en güzel hali: Ahşap!

Evinizde aşkın silüet bulmuş hali ahşap yazılı bloklar olmaya aday. Ailevi ve romantik anlamda evinize yuva atmosferi katacaktır. Yemek odaları ve mutfaklar için de “kitchen” gibi yazılarıyla gönülleri feth edebilir. 


6- Ahşap duvar kitaplığı 

Evinize entellektüeline katacak olan ahşap duvar kitaplığı yer konusunda da sıkıntı çekenlerin tercihi olabilir.