arama

Evlilik Yıldönümü Fikirleri

Evlilik Yıldönümü Fikirleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buse Özbey
  • Oyla
    Loading...

Evlilik Yıldönümü Fikirleri

Çiftler arasında özel günlerin yeri ve önemi oldukça büyüktür. Özel günler arasında bulunan evlilik yıldönümleri, çiftlerin birbirlerine olan bağlılık ve sevginin arttığı anlardan biridir. Çiftler, bu günlerde daha çok hatırlanmayı ve sürprizler ile karşılaşmayı beklerler. Bu özel günlerinde neler yapacağına karar veremeyenler ve ne yapacağını tam olarak bilmeyenler için evlilik yıldönümü fikirleri sunacağız. Şartlar ne olursa olsun evlilik yıldönümleri kesinlikle unutulmamalıdır. Bazı kişilere göre evlilik yıldönümleri gereksiz olsa da birçok kişi için de hayatın dönüm noktalarıdır.

Evlilik Yıldönümü Fikirleri

O Günü Birbirinize Adayın

Evlilik yıldönümünüzde başka işler ile uğraşmak yerine o günü birbirinize adayın. Aşkınızı yeniden tazelemek için o gün bir planınız olsun. Önceden bir hazırlık yaparak dolu dolu evlilik yıldönümünüzün keyfini çıkarın. Yoğun çalışan çiftler ise fazla zamanları olmadığından o akşamı birlikte güzel geçirebilir.

Şık Giyinin

Özel günlerde dış giyiminiz çok özenli olmalıdır. Bakımlı olmak ve güzel kıyafetler ile evlilik yıldönümünüze verdiğiniz değeri hatırlatın.

Evlilik Yıldönümü Fikirleri

Baş Başa Yemek Yiyin

Sürprizler arasında olmazsa olmaz akşam yemekleridir. Bazen akşam yemeği fikri kişilere çok sıradan gelse bile baş başa yemek eşliğinde edilen sohbetler birbirinize olan sevginizin artmasını sağlar. Sizin için ayrılmış ve süslenmiş güzel bir masa ya da evinizde hazırladığınız muhteşem bir masa evlilik yıldönümünüzü güzelleştirecektir.

Evlilik Yıldönümünüzde Birbirinizi Şımartın

Yapılan araştırmalara göre çiftlerin birbirlerine sevgi sözcükleri ile hitap etmesi aralarındaki duygusal bağın daha güçlü olduğunu dile getiriyor. Özellikle kadınlar güzel sözlerden fazlasıyla etkilenir.

Evlilik Yıldönümü Fikirleri

Hediye

Güzel sözler ile belirttiğiniz aşkınızı birde hediye ile taçlandırmak harika olacaktır. İsterseniz çiçek, kıyafet, takı gibi alternatifler ile hediye alabilirsiniz. Aldığınız hediye uzun süre kullanılabilen bir hediye olursa sevgiliniz her daim onu hatırlayacak ve ne kadar sevildiğini anlayacaktır. Mesela birbirinizin resimlerinin yer aldığı tablolar, saatler, tişörtler bunun için idealdir. Kadın ya da erkek fark etmez herkes sürprizler karşısında etkilenir.

Yurt Dışı Seyahati

Özellikle gezmeyi seven çiftler için evlilik yıldönümlerini yurt dışında geçirme fikri muhteşem olur. Yurt dışında harika bir başlangıç yapabilir ve bu özel gününüzü unutulmaz yapabilirsiniz. Eşinizin gitmek istediği ülkeye bir organizasyon yaparak onu hem şımartacak hem de mutlu olmasını sağlamış olacaksınız.

Evlilik Yıldönümü Fikirleri

Evde Romantik Sürprizler

Ev ortamında mum ışığında güzel bir akşam yemeği ile evlilik yıldönümünüzü geçirebilirsiniz. Evin her yerini çiçekler ile süsleyip eşinizin en sevdiği yemekleri yaparak güzel sohbet eşliğinde bugünü kendinize ayırabilirsiniz. Özel günlerde baş başa geçireceğiniz her an sizler için kıymetlidir.

Evlilik Yıldönümü Fikirleri

Arkadaşlarınız ile Birlikte Organizasyonlar Düzenleyin

Arkadaş çevreniz ile birlikte eşinize unutamayacağı bir organizasyon yaparak bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Son zamanlarda oldukça popüler olan boğaz tekne kiralayıp üzerine evlilik mesajınızı yazdırmanız ya da bir pankart açtırmanız eşinizin ayaklarını yerden kesecek evlilik yıldönümü fikirleri arasındadır.

Altın Takılar

Eğer uzun süredir evli iseniz evlilik yüzüğünüzü yenileme fikri nasıl olur? Ömür boyunca kalbinizde ve parmağınızda taşıyacağınız yüzük çok önemlidir. Belki evlendiğiniz zaman tektaş almaya fırsatınız olmadı ancak kadınların tektaşa olan ilgisi malum. Evlilik yıldönümünüzde alacağınız tektaş onun fazlasıyla mutlu edecektir.

Sinema Salonu Kapatmak

Yalnızca eşiniz ile sizin olduğunuz bir salonda resimlerinizin olduğu filmi izlemek ne kadar da romantik değil mi? eşinize yapacağınız evlilik yıldönümü fikirleri arasında sinema salonu kapatmak bütçeniz de imkân veriyorsa harika bir olaydır. Hem eşiniz bu durumdan fazlasıyla etkilenecek hem de geçmiş günlerdeki güzel anılarınız yeniden canlanacaktır.