arama

Kahküllü Kısa Saç Modelleri

Kahküllü Kısa Saç Modelleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buse Özbey
  • Oyla
    Loading...

Kahküllü Kısa Saç Modelleri

2018 yılından itibaren moda haline gelen kahküller, 2019 yılında da karşımıza kahküllü kısa saç modelleri olarak çıkmaya başladı. Kısa saçın muhteşem cazibesi bir de kahkülle bir araya gelerek ortaya inanılmaz modeller çıktı demek doğru olur. Uzun saçlı kişilerin bir türlü cesaret edemeyip saçlarını kısaltmazlarken kısa saçlı kişiler de asla saçlarını uzatmayı düşünmez. Hatta birkaç santim uzadığında bile hemen kestirme ihtiyacı duyarlar.

Kahküllü Kısa Saç Modelleri

Saçlarınızı uzatmayı istemiyor ama değişiklik yapmayı düşünüyorsanız kahküllü kısa saç modeli ile tarzınızı değiştirebilirsiniz. Uzun saçlı kişiler, saçlarını kestirmeye karar verdiğinde kahkül modelini denemeli ve bu yıla damgasını vuracak diyebiliriz.

Kahküllü Kısa Saç Modelleri Kimlere Daha Çok Yakışıyor?

Kahküllü kısa saç modelleri genellikle kemikli yüz hatlarına sahip olan kişilere çok fazla yakışıyor diyebiliriz. Yüzü uzun olan kişilerin de çok fazla tercih ettiği modeller arasında gelir. Son zamanlarda çevremizde sık karşılaştığımız kıvırcık kahküllü kısa saç modelleri de kıvırcık saçlı kadınlarda oldukça güzel görüntü ortaya çıkarıyor. Kahküllü saçlara şekil vermek biraz zor olsa da şayet saçlarınıza şekil verme konusunda deneyimliyseniz kıvırcık kısa saçlarda kahkül denenmesi gereken modeller arasında yerini alıyor.

Kahküllü Kısa Saç Modelleri

2019 yılında çok fazla rastlayacağımız kahkül çeşitleri arasında kısa kahküller bulunuyor. Oval veya yuvarlak yüz hatları bulunan kadınların, yenilik aradığı zamanlarda kahküllü kısa saç modelleri arasından kendine uygun olanı seçerek yenilikleri deneyebilirler.