arama

Kız Arkadaşınızı Mutlu Etmek İçin 8 Tatlı ve Küçük Tavsiye

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İlay DUYAN
  • Oyla
    Loading...

İlişkilerin sürdürülmesi zordur fakat gerçekten emek harcadığınızda ve güzel bir ilişki elde ettiğinizde mutluluğunuz harcadığınız emeğe değer. Bu sözüme güvenin; kadınlar sevildiklerini hissetmek istiyorlar. Onlara verdiğini değeri görmek istiyorlar. Kadınları mutlu etmenin çeşitli yolları var. Romantik randevular, sürpriz aşk notları, çikolatalı süt almak, çiçek almak ve en önemlisi onu sevdiğinizi hissettirerek söylemek.

Dürüst olmak gerekirse eğer karşındaki doğru kadınsa lüks hediyeler vermene gerek yok. Bir kadının senden tek istediği bir miktar zamanın ve bölünmemiş dikkatin. Küçük veya büyük ne yaparsanız yapın onu mutlu etmek için gösterdiğiniz çabayı mutlaka takdir edecek ve mutlu olacaktır. İşte size bu minik mutluluklar için birkaç tavsiye sunduk;

Sevgilinizle Alışverişe Gidin

Daha öncede bahsettiğimiz üzere sevgiliniz sizin zamanınıza verdiği değeri paranıza vermiyor. Yani onun için alışveriş yapmanıza gerek yok. Sadece alışverişe gideceğini söylediği bir gün ona eşlik etmeyi teklif edin. Ne kadar mutlu olduğunu göreceksiniz. Evet belki biraz sıkıcı geliyor kulağa fakat biz buna çabalamak diyoruz.

Beraber bir AVM veya çarşıya gidin. Kız arkadaşına seçeceği elbiseler konusunda fikir beyan edin. Böylece gerçekten onunla ilgilendiğini görecek ve emeğini takdir edecektir.

Özel Olduğunu Hissettir

İyi planlanmış, mümkünse mum ışığında romantik bir akşam yemeği organize edin. Onun için rahatlatıcı bir spa randevusu ayarlayın. Ona sevebileceği bir elbise veya bir buket çiçek alın. İşini takdir edin. Görünüşünü övün. En önemlisi onunla kaliteli vakit geçirin. Onu tam anlamıyla özel hissettirin. Hiçbir kadın bu saydıklarımı gerçekleştiren bir erkeğe hayır diyemez.

Ailesi ve Arkadaşlarıyla İyi Geçin

Bir insanın en değer verdikleri ve en yakınları önce ailesi sonra yakın arkadaşlarıdır. Söylediklerime güvenin sevgilinizin kalbine ulaşmanın en kısa yolu ailesi ve arkadaşlarının sizi sevmesinden geçiyor. Onları tanıyın. İsimleriyle hitap edin. Sakın size sevgiliniz bir arkadaşından söz ederken “o kimdi ki ” gibi cümleler kurmayın. Hatırlayamadıysanız bile kurmayın. İlla ki bir ipucu çıkacaktır.

Mutlaka en iyi arkadaşının kim olduğunu bilin ve onunla iyi geçinin. Kadınlar en iyi arkadaşlarının fikirlerine çok önem verir. Onu sevdiğiniz için onun sevdiği insanlarla iyi geçinin. İnanın bu onu çok mutlu edecektir.

Can Kulağıyla Dinleyin

Kız arkadaşınızı can kulağıyla dinleyin. Lütfen o birşeyler anlatırken başka birşeyle ilgilenmeyin. Bu gerçekten kırıcı olabiliyor. Onun düşüncelerine değer verin ve ne olursa olsun onu destekleyeceğinizi belli edin.

Takdir Edin

Sizi etkilemek için yaptıklarını görün ve takdir edin. Bu sizin sevdiğiniz renk bir elbiseyi giymesi, sizin sevdiğiniz konsere bilet alması ve buna benzer bir sürü şey olabilir. Sadece sizin için çabaladığını görün ve onu takdir edin. Size güzel görünmek için giyindiğinde ne kadar güzel göründüğünü söyleyin. Ve lütfen iltifat edin!

Onu Anlayın

Bazı kadınlar sorunlarını sevgilileriyle, bazıları arkadaşlarıyla paylaşır. Bazıları da paylaşmaz, kendi içlerinde yaşarlar. Kız arkadaşınız bunlardan hangisiyse bunu tespit edin ve buna saygı duyun. Örneğin kız arkadaşınız sadece en yakın arkadaşıyla problemlerini paylaşıyorsa onu üzgün veya stresli gördüğünüz bir gün en yakın arkadaşını davet etmeyi teklif edin. En yakın arkadaşı geldikten sonra da bir süreliğine ortadan kaybolun. Bir süre sonra kız arkadaşınız bunu bilinçli, ona iyi gelmesi için yaptığınızı anlayacaktır. Kız arkadaşının tavırlarıyla nasıl başa çıkabileceğini bilen bir erkek son dönemlerde bulunmaz hint kumaşı gibi. Siz de onlardan biri olabilirsiniz.

Özür Dile

Kız arkadaşınızla bir tartışma içine girdiğinizde tartışmayı bitirmek adına özür dileyin. Haksız olsanız bile. Burada durum haksız olduğunuz için özür dilemeniz değil. Ona değer verdiğiniz onunla bir münakaşaya girmek istemediğiniz için özür dilemenizdir. Sevgiliniz bu hareketinizin inceliğini hemen anlayacak ve sizi takdir edecektir.

Önemli Gün ve Tarihleri Unutma!

Bu 8 maddenin içerisinde kadınların en çok önemsedikleri maddeyi en sona bıraktık. Kadınlar evlilik yıl dönümü, tanışma yıl dönümü, doğum günü, sevgililer günü gibi günlere çok önem veriyorlar ve bu günlerin sevdiği kişiyle birlikte özel geçmesini istiyorlar. Bu özel günlerde de sevdiği kişiden bir hamle görmek istiyorlar. Dağları delmenize gerek yok. Bir demet çiçek bile sevgilinizin yüzünü güldürecektir. Bu son madde kesinlikle sevgilinizi mutlu etmenin en kısa ve en kolay yolu.