arama

Örgü Bebek Yelek Modelleri

Örgü Bebek Yelek Modelleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buse Özbey
  • Oyla
    Loading...

Örgü Bebek Yelek Modelleri

Örgü örmeyi hobi haline getiren kişiler için birbirinden farklı birçok çeşit örgü bebek yelek modelleri mevcuttur. El emeği, rengi, yumuşaklığı ve kullanılan aksesuarlar ile bebek yelekleri hem kullanışlı hem de şık bir seçimdir. Herkes örgü yapmayı bilmiyor olabilir ancak, çevrenizde bu işi yapan ya da satan yerler mutlaka vardır. Dilediğiniz örgü bebek yelek modelleri arasından birini seçerek yaptırabilirsiniz.

Örgü Bebek Yelek Modelleri

Örgü sabır ister, her sırasına dikkat etmek ve özen göstermek gerekir. Örgü bebek yeleklerinin birçoğu şiş ile yapılır. Tığ ile yapılan modeller de bulunur ancak tığ ile örmek biraz yorucu olabilir. Bu nedenle şiş ile örmek daha çok tercih edilmektedir. Örgü örmeyen bilen kişiler zaten modele bakarak kolaylıkla bu işi yapabilir. Ancak daha önce hiç örgü yapmayanlar için de bir kağıda örneği çıkararak sırayla aşamaları hesaplayıp örmelerini tavsiye ederiz.

Örgü Bebek Yelek Modelleri

Örgü Bebek Yelek Modelleri Nelerdir?

Takım elbise yeleklerine benzer olan örgüler oldukça popüler. Bunun yanı sıra yeleğin üzerine kalın bir iğne ile bebek, ağaç, çiçek, gemi gibi motifler de işleyebilirsiniz. Figürlü çocuk düğmeleri de yeleğinizin görüntüsüne hava katacaktır. Hatta satılan bazı figürler ile de yeleğinizin daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Saten tül ve kurdeleler de yeleklerin üzerine dikilerek farklı örgüler ortaya çıkabilir. İki renkli örgü bebek modelleri her zaman en fazla tercih edilen modeller arasındadır.