arama

Sarı Balyaj Modelleri

Sarı Balyaj Modelleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Buse Özbey
  • Oyla
    Loading...

Sarı Balyaj Modelleri

Kadınlar arasında en trend modelleri arasında yer alan sarı balyaj modelleri hem doğal görünmesi hem de modern hava katması nedeni ile en trend renkler arasındadır. Özellikle yaz aylarının yaklaşması ile birlikte güneş kendini iyiden iyiye göstermeye başladı. Kadınlar da yaz aylarına hazırlık yapmak için saçlarında daha canlı renklere yönelmelerine devam ediyor.

2019 yılında sarı balyaj modelleri oldukça popüler. Her zaman sarı saç renginin bir çekiciliği olduğu doğrudur. Sarı rengin bakımı zor olsa bile bir kere deneyen kişilerin asla vazgeçemeyeceği renkler arasında bulunuyor.

Son zamanlarda saçlarda sarı balyaj modellerinin popüler olmasından itibaren karşımıza artık tek saç rengi pek fazla çıkmıyor. Örneğin yaz aylarında havaların ısınması kişilerde değişiklik yapılmasını sağlıyor ve yaz renklerini saçları ile bütünleştirmek isteyen bayanlar kuaförlerin yolunu tutuyor.

Sarı Balyaj Modelleri

Koyu Renk Saç Dipleri ve Işıltılı Saç Uçları

Saçlarınız açık kahve tonlarında ise, saçlarınızı boyatmak için şüpheli davranıyorsanız bu yanılgıdan kurtulun. Mutlaka balyaj uygulamasını rahatlıkla yaptırın. Saçlarınıza muhteşem bir ışıltı kazanmasını sağlayacak ve özellikle sarı saçı ilk kez uygulatacaklar için iyi bir seçenektir. Ben koyu tenliyim sarı saç bana yakışmaz diye düşünmeyin ve saç aralarına atılacak işlemler ile çıkan sonucu görünce siz bile inanamayacaksınız.

Sarı Balyaj Modelleri

Yumuşak Sarı Balyaj

Eğer sizler de devamlı olarak platin saç rengini tercih ediyorsanız, sarı saç modelleri arasından birini seçerek geçiş yapmanız oldukça kolaydır. Geçiş yapmanız hem sarı renk kullanımını sürdürecek hem de farklı bir hava katacaktır. Sarı saçlar, parlak ve küllü olmak üzere 2 çeşidi bulunur. Dilerseniz bu her iki tonu da birbirine karıştırarak da farklı ve modern görüntü yakalayabilirsiniz.

Sarı Balyaj Modelleri

Bej Rengindeki Sarı Balyajlar

Benim saç rengim kesinlikle doğal olmalı diyenler arasındaysanız eğer, bej rengindeki sarı balyajlar tam sizin aradığınız standartlara göredir. Mevcut saç renginiz açık ya da orta tonsa, direkt olarak saçlarınıza bej sarı balyaj uygulaması yapılabilir. Özellikle yaz aylarında bronz ten renginiz ile bej sarı balyajlar birbirine harika bir uyum sağlayacaktır.

Sarı Balyaj Modelleri

Esmer Tenliler için Sarı Balyaj

Balyajlar sadece sarı saç tonlarına uygulanmıyor. Kahverengi tonlarına da sarı balyaj işlemi uygulamak mümkün. Kahverengi saçlarda açma işlemi açık renk saçlara göre biraz daha zor olsa da imkânsız değil. Ancak sadece saç uçlarınıza sarı balyaj işlemi uygulatırsanız saçlarınız daha az yıpranır. Sarı balyaj renginin bir diğer uyum sağladığı renkler arasında olan kahverengi, saçınızın daha fazla hacimli görünmesini sağlar.

Sarı Balyaj Modelleri

Doğal Görünüm için Ombre

Aslına bakılırsa sarı ombre yaptırmak istediğiniz zaman kesinlikle kuaför seçiminiz çok önemlidir. ombre yapımını işini iyi bilen kişiler tarafından yapılması harika sonuçlar ortaya çıkarırken aksi durum ile karşı karşıya kalındığında ise saçlarınız çok fazla yıpranmaya maruz kalır. Sarı ombre yaptırmaya karar verdiğinizde saç kesimizde bu rengin ortaya çıkmasında büyük etkendir. Sarı ombrede renk geçişleri, saç kesimindeki katlar ile birlikte daha yoğun bir şekilde ortaya çıkar. Bu şekilde ışıltılı ve hacimli saçlara kavuşmanız mümkün. Fakat unutulmaması gereken şey sarı ombre uygulamasına karar verdikten sonra saç bakımlarınızı aksatmamaya özen göstermeniz gerekir.

Sarı Balyaj Modelleri

Buz Sarısı Balyaj

Buz sarısı balyaj modeli hayatımıza birkaç yıl önce giriş yaptı. Ancak çok fazla tercih edilmesinin yanı sıra kullanımı çok zor renklerden biridir. Buz sarısı balyaj rengine ulaşmak için birkaç işlemden geçmeniz gerekebilir. Örneğin koyu renk saçlarınız varsa eğer bu rengi oluşturabilmek için sabırlı davranmanızda fayda vardır. Ancak renk uygulandıktan sonra ne kadar iddialı olduğunu göreceksiniz. Kadınların güzel görünmek için bu gibi uzun işlemlere göğüs gereceği de bir gerçek.