arama

Sevgililer gününde erkek arkadaşınız için hediye fikirleri

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • İlay DUYAN
  • Oyla
    Loading...

Sevgililer günü yaklaştığı bu günlerde kadınların en zorlandığı konulardan biri de ne hediye alsam? Özellikle erkeklere alınan hediye seçeneklerinin kısıtlı olması bu durumu daha da düşündürücü hale getiriyor. Siz de bu soruları kendinize soruyorsanız içeriğimize göz atın. 

1-Oyun tutkunları için

Erkek arkadaşınıza doğum günü için bir oyun konsolu almak içindeki küçük çocuğu ortaya çıkaracaktır. Bunun yanında hafta sonları için de mükemmel bir aktiviteniz olacaktır. Sevgilinizle oyun oynamak onu çok daha iyi tanımanıza yardımcı olur. 


2-Unutkanlar için 

Sevgiliniz eğer aşırı derecede unutkansa ona uzaktan izleyicili bir bluetooth almanız cüzdanını veya anahtarlarını unuttuğunda çok yardımcı olacaktır. 

3-Sporcular için

Erkek arkadaşınız bir sporcuysa ona alacağınız en mantıklı hediye bir spor ayakkabı olacaktır. 


4-Sık seyahat edenler için

Sevgiliniz sıklıkla iş seyahatine veya küçük seyahatlere çıkıyorsa (ki bence bu durum biraz tehlikeli (:) ona tüm seyahat ihtiyaçları için bir seyahat kiti hediye edebilirsiniz.


4-Kafeinseverler için

Erkek arkadaşınız kahve içemeden duramayan, her gittiğiniz yerde “burda Starbucks yok mu yaa?” diyen biri ise size süper bir fikrimiz var. Ona bir French press alabilirsiniz. Bu sayede kafeinseverimiz istediği her yerde kahvesini rahatlıkla yudumlayabilecektir. 


5-Aksesuar takıntılıları için

Bazı erkekler saatleri veya gözlükleri olmadan adeta yaşayamazlar. Eğer erkek arkadaşın onlardan biriyse ona bir saat veya gözlük alabilirsin.

6-Müzik severler için

Eğer erkek arkadaşınız müziği ve şarkı dinlemeyi çok seviyorsa ona bir kulaklık ya da hoparlör alabilirsiniz.

7-Beyaz yakalılar için 

Erkek arkadaşınız eğer bir plazada çalışıyorsa ya da masa başı bir işi varsa ona alacağınız en güzel hediye bir kalem olacaktır. 


8-Telefonu sürekli kapalı olanlar için

Sevgilinizi arıyor ve sürekli ulaşamıyorsanız. Size “şarjım bitmiş aşkım hihi” gibi yanıtlar veriyorsa ona bir bluetooth şarj aleti ya da power bank almalısınız. Bu sayede artık bahane üretemeyecektir. 


9-Takım elbiseliler için

Sevgiliniz işi dolayısıyla sürekli takım elbise giyiyorsa ona bir kravat alabilirsiniz. 


10-Tıraşsız yapamayanlar için

Sevgilinizin sakala tahammülü yok ve sürekli traş oluyorsa ona mutlaka bir tıraş seti almalısınız. 


11-Teknoloji severler için

Erkek arkadaşınız teknolojiyi yakından takip ediyorsa ona bir Apple Watch alabilirsiniz.